Конкурс музичних інструментів. «Сбацай» що-небудь і отримай 1000 рублів — готовий?

179

Привіт, хлопці. Настав час для першого конкурсу на моєму блозі. І цей конкурс не буде пов’язаний з бодібілдингом, фітнесом і взагалі з фізичною підготовкою. Як ви вже зрозуміли, мова піде про музику… так-Так, саме про неї.

Сподіваюся учасники знайдуться і буде дуже цікаво. Але якщо навіть учасників не буде — нічого страшного, журитися я не має наміру. Отже, ось у чому суть…

Я вирішив провести конкурс музичних інструментів і тим самим виконати обіцянку, яку я вам дав трохи раніше. А саме — зіграти для вас на гітарі. Подробиці у відео нижче:

УВАГА: конкурс проводиться до 31.12.2016.

УМОВА ДЛЯ УЧАСТІ: НА початку вашого відео обов’язково скажіть хто ви, як вас звати і зробіть згадка про те, що «я беру участь у конкурсі музичних інструментів на блозі pumping-effect.ru». Цього буде достатньо, а потім — збацайте що-небудь.

Додавайте посилання на свою відео в коментарях нижче, або мені особисто через форму зворотного зв’язку.

Грошову винагороду в розмірі 1000 рублів я можу відправити на гаманець Webmoney або Яндекс.Гроші. Якщо ви не користуєтеся цими платіжними системами або вперше чуєте про це – це питання ми вирішимо, не переживайте. Зараз для вас головне — це участь!

comments powered by HyperComments

P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

Цією статтею варто поділитися