Кому потрібне спортивне харчування? Та яка його вартість

6-25-2021

Багато хто вважає, що спортивне харчування потрібне тільки атлетам для накачування гори м’язів. Насправді, це спеціальні добавки, приймати які можна навіть при повній відсутності спорту. Більш докладно читайте за посиланням цена спортивного питания І необхідно це для реалізації наступних цілей:

схуднення, зменшення кількості жирового прошарку;
підвищення витривалості і фізичної сили;
зміцнення організму;
нарощування м’язової маси;
очищення організму від токсинів і шлаків.

Спортивне харчування-збалансований раціон для тих, хто займається фітнесом або нарощуванням м’язової маси. Воно має збалансований склад корисних і поживних речовин, що прискорюють синтез власного білка і поділ клітин.

ВИДИ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ


Спортивне харчування купити можна для різних цілей, що обумовлено широким асортиментом цієї продукції. До затребуваним типам спортпіта відносять:

вуглеводно-білкові суміші;
Жироспалювачі;
енергетика;
донатори оксиду азоту та ін.
Кожен вид харчування впливає на організм в певному напрямку. Застосовувані в складі протеїни відрізняються за швидкістю засвоєння, що безпосередньо впливає на безпосередню якість продукту.

ФОРМА ВИПУСКУ


Спортпіт випускається у вигляді порошку, гранул, енергетичних батончиків або напоїв. Найчастіше мають фруктовий або інший приємний смак, що полегшує процес споживання. На спортивне харчування ціни істотно відрізняються в залежності від того, на основі чого вони зроблені. Також на вартість впливає концентрація активних речовин і обсяг пропонованої упаковки.

Вирішивши замовити спортивне харчування, подумайте про оптову покупку. Так можливо значно заощадити кошти При сумі замовлення більше 1000 гривнів його доставка безкоштовна по Києву. І пам’ятайте, що в такому випадку ви додатково отримуєте дисконтну карту, яку можете використовувати при всіх наступних замовленнях.