Колінний стілець — плюси і мінуси

11-18-2019

Колінні стільці відносяться до категорії ортопедичних меблів і призначені для формування правильної постави у дітей і профілактики хвороб хребта у дорослих. Сидіння на колінному стільці рекомендується людям, що працюють в сидячому положенні довгий час, а також школярам і студентам. Лікарі радять користуватися таким стільцем жінкам в кінці вагітності. Хочемо порекомендувати вибрати динамический стул

Особливості конструкції Зовнішній вигляд ортопедичного стільця вражає уяву незвичайною конструкцією з футуристичним відтінком: Сидіння розташоване з нахилом 15° до підлоги. Для колін передбачена м’яка підставка. Наявність спинки необов’язково. Підлокітники не передбачені. Виробники розробили різні модифікації колінного стільця, які можна розділити на динамічні і регульовані. До динамічного вигляду відносяться стільці з дугоподібним підставою, яке дозволяє змінювати положення тіла, зберігаючи при цьому правильну поставу. Вони нагадують гойдалку і дуже подобаються дітям.

Регульовані моделі дозволяють самостійно вибрати зручне положення деталей стільця і зафіксувати його. Цей вид стільців виготовляється з опорою на ніжки або планки, які можуть бути оснащені коліщатками. Стільці для домашнього інтер’єру роблять з дерев’яного масиву або фанери. Офісні модифікації виробляють з хромованого або пофарбованого металу. Сидіння, спинка і упор для колін завжди м’які, подушки наповнені поролоном або латексом, оббиті шкірозамінником або щільним текстилем. Переваги колінного стільця конструкція стільця розрахована на утримання правильної постави без зусиль і напруг м’язів. Анатомічно обґрунтоване положення спини утримується людиною рефлекторно, без контролю над своїми рухами, при цьому: Поліпшується дихання.

Знижується тиск на органи черевної порожнини. Нормалізується кровообіг в нижній частині тіла. Знижується навантаження на спинні м’язи. Ортопедичний стілець допомагає згладити прояв симптомів деяких хвороб: остеохондрозу, сколіозу, гриж і протрузій хребетного стовпа, поліпшити стан людей з дихальними, гастроентерологічними, серцево-судинними проблемами. Перші результати зазвичай з’являються після місяця регулярного використання стільця. Важливо! При виборі стільця треба враховувати зріст і вагу людини, який буде ним користуватися, і висоту столу. Положення складових частин слід відрегулювати для найбільшої зручності сидить. Недоліки колінного стільця

При деяких захворювання сидіння на цьому виді меблів може призвести до погіршення стану, тому слід обов’язково проконсультуватися з лікарем. Перший час сидіння на колінному стільці може супроводжуватися болем в колінах, нестійкістю положення тіла, онімінням ніг. Тому слід періодично робити перерву в роботі і проводити невелику розминку. При покупці слід переконатися в міцності і безпеки виробу, перевірити сертифікат якості, ознайомитися з допустимим діапазоном параметрів користувачів. Колінний стілець може стати чудовим помічником в боротьбі з деякими хворобами, однак треба враховувати, що це предмет індивідуального користування, і повинен бути правильно налаштований для отримання максимально ефективного результату.