Хто такий отоларинголог

7-27-2021

Хто такий лікар отоларинголог? і що взагалі за наука така-оторингологія? це галузь медицини, яка зосереджена на профілактиці, лікуванні та вивченні хвороб горла, вуха, носа. Також хочемо вам порекомендувати вибрати отоларинголога на сайті https://yevhenfliak.com/ , тут найращі спеціалісти . Іншими словами, хвороби типу отиту, гаймориту, ангіни, фарингіту лікують саме ці лікарі.

Якщо хочете знати докладніше, чим займається лор, рекомендуємо ознайомитися з цим матеріалом більш детально.

Лор-лікар-це перший фахівець, до якого варто звернутися, якщо виникли проблеми з органами дихання і слуху. Часто лікаря отоларинголога за старою звичкою називають» вухо-горло-ніс ” через особливості професії і робочої практики навколо цих частин організму.

Фахівці в цій галузі надзвичайно затребувані з багатьох причин:

Також кожен у своєму житті нерідко переносив такі хвороби, як риніт, нежить, алергію дихальних шляхів (пилок, різкі запахи, шерсть тварин). Діагноз» хронічний вазомоторний риніт ” — мало не головна проблема, з якою доводиться стикатися лор-фахівцям. А ще вони практично завжди знають, що і чому «стріляє» у вашому вусі, і чому при цьому боляче ковтати.

Дитячий лікар вухо-горло-ніс також ваш кращий друг, якщо у дитини починаються болі у вусі після проколів, ріжуться зуби, не припиняється нежить. Щоб не посилювати ситуацію, не доводити її до важких хронічних захворювань, настійно рекомендуємо записуватися на консультацію своєчасно.

Найбільша і поширена помилка сучасності-лікуватися за допомогою інтернету. Здавалося б, всі лор хвороби давно вивчені, а в мережі є маса безкоштовної інформації від небайдужих. Ось тільки в 90% випадків це призводить до плачевних наслідків, з якими потім доводиться розбиратися професіоналу. Та й обходяться послуги лікування вже набагато дорожче. Мало того, що необхідно стабілізувати ситуацію, що погіршилася, так ще треба зрозуміти, якими препаратами ви себе труїли, і до чого це може привести.

Якщо хочете отримати швидке лікування, категорично не рекомендуємо шукати способи відновлення в інтернеті. Більш того, відразу забудьте про «сімейні» рецептах, якими регулярно рятувалися. Довірте своє здоров’я і самопочуття фахівцям, які роками напрацьовували професійну практику.

Записатися до лор лікаря для попереднього дослідження ми рекомендуємо при перших ознаках дискомфорту, запалення, неприємних відчуттів. Вухо, горло і ніс тісно взаємопов’язані між собою, при цьому захворювання одного органу в 90% випадків поширює ефект на інші. Згадайте хоча б, як при фарингіті біль в горлі сильно віддавала в одне з вух. Аналогічна ситуація з тонзилітами, синуситом, лімфаденітом, отитом.

У разі, якщо проблеми трапилися у дитини — дитячий лор просто незамінний. Відразу відсікайте поради подруг, жалісливих родичів, інших «народних» цілителів, не погіршуйте і без того непросте становище.

При консультації лікар з’ясує причини хвороби, термін появи ускладнень. Завдяки сучасному обладнанню, аналізам, особистому досвіду перебіг хвороби вдається локалізувати на початковій стадії, що позбавляє від тривалого лікування антибіотиками.

Консультація включає в себе:

Зверніть увагу, що в медичному центру працюють кращі лор фахівці з досвідом не менше 10 років. Вони не тільки підкажуть, як необхідно лікуватися, але в найкоротші терміни позбавлять вас від проблем з вухами, горлом і носом.

Лікування зубів під мікроскопом має суттєві переваги для роботи стоматологів. Наша клініка сімейної медицини має в своєму арсеналі стоматологічний мікроскоп, який дозволять здійснювати ендодонтичне лікування на найвищому рівні.