Грати в гральні автомати без реєстрації

5-12-2020
ігровий автомат Giant Panda грати безкоштовно

Безкоштовні ігрові автомати не вимагають реєстрації та внесення коштів, ознайомлення з демоверсіями ігор дозволено навіть в тих країнах, де азартні ігри заборонені. Дізнайтеся виключно ліцензійні версії віртуальних ігрових автоматів.

Наприклад одна з таких ігор Giant Panda

Якщо ви любите тварин, то ігровий автомат Giant Panda явно доведеться вам до душі, адже його головним героєм є чарівна панда. Це наймиліше створіння мешкає на гірських територіях Китаю. Забавні звірятка придбали небувалу популярність завдяки своїй незвичайній чорно-білому розфарбуванні, пухнастою вовни і миловидної зовнішності. Загалом, шанувальників у панди не злічити, як і у емулятора, названого в її честь.

Характеристика слота
Над колоритним апаратом ігрового клубу казино добре попрацювала компанія розробників Microgaming, яка є одним з найбільш затребуваних виробників на світовому ринку азарту. Структура слота характеризується п’ятьма стандартними барабанами і 243 можливими способами складання поєднань. Так як фіксованих ігрових ліній агрегат не має, ставки здійснюються відразу на спін. Найбільшим внесенням є сума в 22,5 доларів, що робить слот-машину досить економічною. Очевидно, що хайроллерам тут робити особливо нічого, а ось початківцям гравцям є де розгулятися.

Виплати та бонусні раунди
Щоб скласти переможний ланцюжок, вам необхідно зібрати поєднання з однакових картинок. Після кожної такої композицією ви в два рахунки можете збільшити заслужений по ній, виграш. Вам належить перемогти в ризик-грі, яка має на увазі собою проходження невеликого раунду. На екрані з’явиться карта світу, яка розділена на червоний і зелений сектора. На ній розташована спеціальна стрілка, обертання якої і визначає результат сутички. Зелений колір означає перемогу, червоний – відповідно програш. Тут заправляє сама пані удача. Головна особливість полягає в тому, що ви самі можете вибрати розмір ставки, однак, чим більше буде ваше внесення, тим менше ставати переможний квадрант.

Призові символи Giant Panda
Крім різних зображень панд, оплачуваними символами є високі номінали гральних карт, а також мальовничі пейзажі, нанесені на картинки.

Дикий знаком, що володіє можливостями джокера, є логотип гри. Він, як відомо, бере участь в підміні знаків, і збільшує ваші шанси на перемогу. Кожен раз, коли знак виникає на полі, під барабаном заповнюються осередки. У момент, коли всі клітини будуть зайняті, дана колонка перетвориться в розтягнутий Wild на чотири наступних обертання.
Скаттер представлений у вигляді зеленого ока лісової милашки. Три і більше таких знаків активують безкоштовні обертання.
Якщо вас переповнює любов до природи, і пристрасть до ризикових авантюр, ігровий автомат Giant Panda – саме те, що вам потрібно. Перемогти тут особливо просто, потрібно тільки докласти трохи зусиль, і заручитися підтримкою Божественної фортуни.