Гімнастика мязів шиї і особи — продовж свою молодість

225

Привіт всім хлопцям та дівчатам, які регулярно відвідують спортзал! З вами Іван Устинов! Можу посперечатися, у більшості з вас міцна, підтягнута фігура і пружне тіло, якими ви по праву можете пишатися, а здоровому вигляду вашої шкіри заздрять навіть друзі. Напевно, ви з подивом ставитеся до людей, що вдаються до пластики, щоб прибрати зморшки і позбавити шкіру від в’ялості.

Але час швидко біжить, правда? І ось ви вже самі починаєте про це замислюватися. Як реагувати на це? Просто сумно спостерігати як вік змінює ваші колись пружні риси обличчя? Не раджу. Потрібно активно цьому протистояти!

Ви демонструєте бездоганну посмішку або такі похмурі, дуєтесь або дивуєтеся – скільки разів на день ви виконуєте ці нескладні, ввійшли в звичку мімічні маніпуляції? Ніколи не замислювалися? Значить, зараз настав саме час розібратися, не шкодять нам нешкідливі, на перший погляд, рухи.

Напруга мускулатури особи відбувається нерівномірно: одні з них працюють майже постійно, а інші більшу частину доби залишаються розслабленими. Неоднакова навантаження гнітюче впливає на сполучні тканини, в результаті шкіра стає в’ялою і обвислій, з’являються ранні зморшки. Звучить страшно, чи не правда? А боятися не варто. Регулярна гімнастика для м’язів обличчя та шиї допоможе вам уникнути кардинальних заходів і не потрібно вдаватися до пластичної хірургії.

Хочете дізнатися просту тренування, яку можна виконувати в будь-який час доби? До кінця робочого дня ще багато часу і ви зовсім не планували похід у спортзал – не біда, починайте заняття прямо на робочому місці. І не бійтеся уславитися кривлякою. Набагато страшніше втратити молодість шкіри в самому розквіті сил. Готові до змін? Почнемо прямо зараз!

Зміст статті:

 • Зарядка для очей
 • Зміцнення мускулатури чола
 • Зарядка для щік
 • Розминка для рота
 • Розминка для підборіддя
 • Зарядка для шиї
 • Кому потрібна така розминка?

Зарядка для очей

Для початку виконуйте ці нескладні дії, повторюючи їх лише по 2-3 рази. Поступово довівши кількість повторів до 10, ви звикнете робити зарядку для зміцнення м’язів і зможете займатися нею не тільки на початку робочого дня, але і під час обідньої перерви та після повернення додому.

Заняття для очей тренують повіки, позбавляють від дрібних зморшок, названих «гусячими лапками», зменшують набряки під очима і роблять погляд більш виразним і яскравим. Освоїти їх нескладно, скоро ви самі в цьому переконаєтеся.

 • Притисніть вказівні пальці до брів і спробуйте підняти їх, напружуючи лоб.
 • Встановіть середні пальці на перенісся, а вказівні на зовнішні краї очей. Злегка натискаючи на зазначені області, сощурьте нижню повіку.
 • Розподіляємо пальці на закритих очах наступним чином: вказівні на зовнішні кути, середні на середину, безіменні на внутрішні краї. Спробуйте примружитися.
 • Зміцнення мускулатури чола

  Якщо у вас вже з’явилися зморшки на лобі й переніссі, то ви зможете легко позбутися від них за допомогою простих дій проти зморшок.

  • Натисніть долонею на лоб, намагайтеся в такому положенні піднімати і опускати брови.
  • Встановіть вказівний і середній пальці рук на перенісся. Натискаючи на неї, спробуйте зрушити брови.
  • А тепер як слід нахмурьтесь – і підніміть при цьому брови високо вгору. Очі при цьому теж повинні широко розгорнутися.
  • Якщо ви з дитинства пам’ятаєте, як рухати вухами, — дерзайте!

  Зарядка для щік

  Кому з нас не хочеться мати пружні щічки, як у немовлят! Адже саме вони так приваблюють погляд і викликають розчулення і захоплення. Після 50 років щоки втрачають пружність, вони обвисають, від чого особа може здаватися постарілим. У підсумку люди навіть у молодому віці виглядають так, ніби у них постійно сумний настрій. Давайте повернемо їх на законне місце.

 • Щільно стисніть щелепи, після чого наберіть повітря через ніс так, щоб ваші щоки буквально роздулися. На мить затримайте дихання – і випускайте з себе повітря через рот напруженими ривками.
 • Вихідне положення – витягнута вперед «трубочка». На рахунок раз – широко посміхніться. На рахунок два – повернутися у вихідне положення.
 • Всім відомий вислів «надутися». Отже, надуваємо щоки, а потім щільно втягуємо їх, на виконання кожної маніпуляції витратьте за 10 секунд.
 • Встановіть ліву руку на правій половині обличчя таким чином, щоб 4 пальця охоплювали її зовні, недалеко від вуха, а великий фіксував її біля рота. А тепер вдихніть через ніс і посміхніться, але так, щоб обличчя не напрягалось. Розслабтеся і видихніть. Те ж саме повторіть ліворуч за допомогою правої руки.
 • Розминка для рота

  Зовсім не обов’язково вдаватися до послуг пластичних хірургів і наповнювати себе ботексом, щоб мати чарівну посмішку. Ви зможете самостійно впливати на м’язи. Це дозволить життєрадісно посміхатися з допомогою наступного тренування.

  • Натисніть на куточки. Глибоко вдихніть через ніс, а тепер постарайтеся видихнути, через «трубочку». Пам’ятайте про опір!
  • Любите цілуватися? А хто ж не любить! Зробіть «трубочку», точно для першого в житті поцілунку, максимально напружтеся і замріть в такому положенні. Дорахували до п’яти? Все, можете розслабитися!
  • Якщо ваша усмішка нікого не переконує, а в стані спокою ви і зовсім виглядаєте похмурим, то наступна тренування підійде спеціально для вас. Надайте роті овальну форму, відрив його як можна більш широко. Посміхайтеся, притиснувши при цьому верхню губу щільно до зубів. Відчули легке печіння? Значить, ви все зробили вірно.
  • Ми знаємо, що при проголошенні певних голосних звуків відбувається напруження і розтягування кругового м’яза рота. Зробіть так, щоб вона не була задіяна під час гучного виголошення таких звуків: «а», «о», «у», «и».

  Розминка для підборіддя

  Поява другого підборіддя – проблема, знайома не тільки жінкам, але і чоловікам. Причому цей неприємний дефект може наздогнати в будь-якому віці, навіть дуже молодому. Поява цієї негарної складки дуже сильно позначається на зовнішньому вигляді, відразу додаючи її власникам кілька років. Це може виникнути із-за проблем із зайвою вагою, внаслідок неправильної постави і навіть спадковості.

  Але особливо псує настрій, коли складка з’являється як результат вікових змін. Після 35 років у нас перестає вироблятися колаген в необхідних кількостях, з-за цього йде втрата пружності, набувається в’ялість і з’являються складки. Не сумуйте, позбутися цієї проблеми можна і в зрілому віці.

 • Відкиньте голову назад, відкривши при цьому рот. Нижня щелепа повинна бути розслаблена – це вихідна позиція. Тепер починайте закривати щелепу. Це повинно проводитися повільно. Кінцева мета – верхня губа повинна бути закрита нижній. Якщо почало боліти, значить все було проведено успішно.
 • Якщо ви балакучий людина і вас часто дорікають у надмірній балачках, ця гімнастика м’язів обличчя здасться вам важким, але в суто психологічному плані. Вона спрямована на те, щоб змусити самого себе мовчати. Притисніть тильну сторону долоні в підборіддя, а тепер рукою заважайте щелепи відкриватися, в той же час, намагаючись розімкнути її.
 • Висунувши нижню щелепу вперед, рухайте нею з боку в бік. Намагайтеся максимізувати зусилля в крайніх точках.
 • Обіпріть голову про складені кулаки. Справляйтеся з опором рук, як у вправі № 2. Висолопивши язика, тягніть його вниз. Якщо ви виконуєте це на роботі, намагайтеся не потрапити на очі начальнику.
 • Розтягніть нижню губу над підборіддям, напружуючи його. Можна робити це за допомогою рук. Так, виглядає безглуздо і навіть загрозливо. Але ви ж хочете позбутися від противного складки раз і назавжди?
 • Зарядка для шиї

  Вправи для зміцнення м’язів також спрямовані на позбавлення від шкірної складки і додання шкірі пружності.

  • Уявіть собі, що на гілці перед вами висить соковите яблуко або стигла груша. Уявили? А тепер тягніться до смачного фрукта, напружуючи шию. П’яти секунд для виконання буде цілком достатньо.
  • Повороти голови в різні боки знайомі нам ще з дитинства, але так чи часто ви використовуєте їх у дорослому житті? Виконуйте повороти, не рухаючи плечима. На кожному повороті голову необхідно фіксувати секунд на 5.

  Кому потрібна така розминка?

  На початку статті ми спробували переконати вас, що ця гімнастика необхідна всім, щоб уникнути появи ранніх зморшок. Однак якщо зморшки вже з’явилися, то вона буде корисна вам подвійно. З допомогою неї зморшки зникнуть, ви знову станете привабливими.

  Популярність цього комплексу з кожним днем зростає. Це пов’язано з легким способом омолодження, не вимагає хірургічного втручання або курсу прийому препаратів та Бадів. Така розробка доступна кожному. Не лінуйтеся, нехай ця гімнастика увійде у вашу звичку. А ось вам відео для додаткової інформації і для наочної демонстрації деяких вправ для м’язів шиї і особи:

  Аеробіку використовували ще з давніх часів. Не сподівайтеся на те, що вас не торкнеться старіння, якщо ви ведете спортивний спосіб життя і дотримуватися правильного режиму харчування. Це занадто самовпевнено. Природа влаштована так, що вікові зміни починаються у зв’язку з уповільненням процесів регенерації, зміною рівня гормонів і т. д.

  Старіння, на жаль, неминуче. Але продовжити молодість шкіри і тіла – у ваших руках. Якщо вам сподобалася ця стаття про гімнастики м’язів обличчя і шиї, порадьте його своїм друзям в соціальних мережах і негайно приступайте до аеробіки. Навіть двотижневий курс приносить помітні результати.

  На цьому я завершую цю замітку і прощаюся з вами до наступної! Доглядайте за собою і будьте молоді, незалежно від віку!

  comments powered by HyperComments

  P.S. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Якщо ви хочете придбати якісь спорттовари, спортивне харчування або добавки – можете скористатися цією спеціальною сторінкою!

  Цією статтею варто поділитися