Для чого використовується туринабол

9-29-2021

Препарат туринабол (неофіційна назва-турик), розроблений німецькою компанією jenapharm, відноситься до стероїдних анаболіків. Лікарський засіб випускається у вигляді таблеток і приймається перорально. У професійному спорті його використовують для швидкого нарощування м’язової маси, підвищення витривалості і силових показників. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням https://smartnutrition.kz/farma_anabolic_almaty/turinabol/та отримайте можливість замовити.

Для максимальної ефективності бодібілдери комбінують туринабол з іншими анаболіками: дека дураболіном, сустаноном, тестостерону пропінатом, болденоном, станозололом, примоболаном та ін новачкам рекомендований прийом стероїду у вигляді соло-курсу або з тестостероном пропіонат, що більш переважно. Після циклу туринабола обов’язково проводиться післекурсова терапія (пкт) для відновлення організму. Також необхідно контролювати стан, здаючи аналізи на гормони, біохімію і гематологію.

Препарат відноситься до стероїдів короткої дії. Під час прийому туринаболу силові показники, м’язовий обсяг і рельєф підвищуються повільно, проте більшість спортсменів відзначають, що результати є більш стійкими. За пару місяців курсу туринабола неможливо набрати швидко м’язову масу, але використання туринабола на повному курсі дозволяє доповнити анаболічний ефект. Не вірте обіцянкам тренерів і продавців, що курс туринабола соло і навіть з тестостероном вам дасть кілька кілограм м’язів – це вигадка і помилкова думка. Будова тканин не може бути швидким – це дуже складний процес.

Активна речовина-хлородегідрометілтестостерон (сприяє виробленню білка в організмі). Найбільший рівень його вмісту в крові відзначається через 3 години після прийому. За своїми властивостями туринабол найбільш близький до метану, від якого відрізняється більш досконалою формулою. Включення до його складу додаткового атома хлору дав ряд переваг, серед яких:

Ряд таких переваг дозволяє використовувати туринабол в функціональних видах спорту, де важливо залишатися в одній ваговій категорії і при цьому прогресувати в силових і збільшувати витривалість.

Препарат відноситься до сильнодіючих медикаментів, однак відчутної шкоди здоров’ю приносить прийом стероїду саме без попереднього контролю здоров’я до курсу і в період його використання, а так само збільшуючи дозування і терміни застосування препарату без розуміння того в якому стані знаходиться організм в цей період. Імовірність розвитку побічних реакцій мінімальна, якщо приймати туринабол в рекомендованому дозуванні, проходити періодичну перевірку свого здоров’я в період курсу, а так само своєчасно підходити до послекурсовой терапії.

Через пероральної форми прийому туринабол вважається відносно токсичним для печінки, тому під час курсу варто зробити акцент на харчування, а прийом гепатопротекторів заборонений на стероїдному циклі, так як це викличе лише загострення. Гепатопротектор варто включати тільки після курсу стероїдів або на мостах і в лише випадку зростання ферментів печінки (алт, аст).

Туринабол купить в Кривом роге

Препарат пригнічує секрецію власного тестостерону. Вже через 2 тижні курсу будуть спостерігатися відхилення в статевих гормонах, а так само будуть відбуватися зміни з боку репродуктивної системи (еректильна дисфункція, передчасна еякуляція). Тому курс туринаболу краще поєднувати з ін’єкціями тестостерону, щоб уникнути осідання цього гормону, а відхилення в статевих гормонах після курсу стероїдів допоможе вирішити своєчасна післякурсавая терапія (пкт).

Можливі порушення при тривалому прийомі:

Туринабол не можна застосовувати особам які не досягли 18-річного віку, через можливі порушення росту і статевого дозрівання. Не рекомендується препарат спортсменам, що страждають гіпертонією, патологіями печінки і нирок, онкологічними захворюваннями. У жінок курс анаболіка може спровокувати розвиток вторинних чоловічих статевих ознак (огрубіння голосу, посилення лібідо, розлади менструального циклу, формування рельєфної мускулатури). Але спостерігаються вони вкрай рідко.

Препарат використовують як для нарощування м’язової маси, так і для сушіння. Соло-курс туринабола відноситься до найпростіших і умовно безпечним, але і малоефективним. Соло курс підходить дуже обережним початківцям бодібілдерам. Для першого циклу рекомендований прийом стероїду в дозуванні 40 мг на добу. Тривалість соло-курсу на основі туринаболу: 6 тижнів. Така схема дозволяє найменше нашкодити здоров’ю. Якщо говорити конкретно, то на другому тижні курсу настає пригнічення вироблення тестостерону, що викликає відповідні негативні реакції, які зустрічаються при зниженому тестостероні і гіпогонодизмі. Тому, використання курсів соло без тестостерону не рекомендується понад 6 тижнів.

Для збільшення обсягу м’язів туринабол використовують в поєднанні з тестостероном пропіонат(енантат, ципіонатом або сустаноном) і надролоном фенілпропіонат (деканоат). Дозування першого стероїду-40 мг (щодня), другого – 400-500 мг (щотижня) і третього – 300-400 мг (щотижня). Тестостерон скасовують на 2 тижні пізніше, після скасування надролону, а туринабол приймають до 8-ми тижнів. Тривалість загального курсу: 3-4 місяці. На такому курсі рекомендується використовувати гонадотропін.

Невеликий курс туринаболу (до 6-8 тижнів) не вимагає обов’язкового застосування гонадотропіну, але і не зашкодить.

Для спортсменів, зацікавлених не в збільшенні м’язів, а в підвищенні витривалості (атлети, борці), рекомендовані більш низькі дозування туринаболу і цілком може підійти соло курс. Оптимальне дозування – 10-20 мг препарату на добу.

Незалежно від схеми прийому (соло або комбінованої) анаболічний цикл в обов’язковому порядку закінчують відновної терапією. Антиестрогени попереджають придушення функції яєчок, формування жіночих вторинних статевих ознак у чоловіків, стимулюють вироблення тестостерону. Пкт після 6-8-тижневого курсу туринаболу проводиться обов’язково.

Висока ефективність робить туринабол популярним серед новачків, допускається також його прийом жінками при знижених дозах.