Чи можна вилікувати карієс раз і назавжди?

2-27-2020

Санація порожнини рота – це комплекс заходів, куди входить:

професійна гігієнічна чистка,

лікування карієсу і пломбування зубів, Також хочемо порекомендувати почитати про здоров*я зубів на сайті https://tviygid.vn.ua/tags/health-and-beauty/

видалення коренів і зруйнованих зубів, які не підлягають відновленню;

виправлення прикусу без брекетів у дорослих, а також із застосуванням брекетів;

художня реставрація зубів вкладками, вінірами і коронками з діоксиду цирконію Prettau і дисилікату літію E. max. Заміна старих коронок з нависаючими краями. Так як саме там постійно підтримується запальний процес, кровоточивість, зубний наліт;

відновлення відсутніх зубів за допомогою дентальних імплантатів.

Іншими словами, санація ротової порожнини-це досягнення здоров’я і краси вашої посмішки!

Як зберегти отриманий результат і убезпечити себе від виникнення карієсу? Відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів 1 раз в 3-4 місяців!

Сучасні пломбувальні матеріали мають хорошу адгезію-прилипання, тобто добре прилипають до емалі зуба. Якісне пломбування і відмінне полірування пломби є гарантами відсутності карієсу.

Потрібно розуміти, що карієс не виникне за умови дотримання якісної гігієни і відсутності м’якого нальоту на зубах! Як тільки ми дозволяємо собі розслабитися, поїсти вуглеводну їжу: булочки, перекушування солодкими снеками, цукерки від стресу і просто так, ми отримуємо кисле середовище і м’який наліт.

У порожнині рота, в тому числі і в зубному нальоті проживає велика кількість бактерій. І найнебезпечніша з них Str. Mutans-стрептокок. На жаль, вакцини від нього не існує. Стрептокок продукують (виробляє) кислоту і викликає демінералізацію емалі зубів. Найбільш вразливими частинами зубів є контактні поверхні, пришийкові області і місця прилягання пломб.

методи лікування карієсапренебреженіе гігієною при носінні брекетовлеченіе глибокого карієсу зубів

Одного разу потрапивши в порожнину рота, стрептокок так просто не зникне. Тому особливо важлива профілактика карієсу не тільки у дорослих, але і у дітей. Найперше, що можуть зробити батьки для цього – виділити дітям власний посуд для їжі.

Професійна гігієна порожнини рота допоможе уникнути рецидивів карієсу на вже вилікуваних зубах. Вторинний карієс може виникнути на зубах з уже вилікуваним раніше глибоким карієсом. В такому випадку в подальшому, можливо, буде потрібно лікування пульпіту, якщо зуб почне хворіти. При відсутності серйозних хронічних захворювань і неправильного прикусу карієс знижує свою активність. І цілком можливо, лікування буде проводитися всього раз в 4-5 років.