Браслет на нозі: як називається, що означає

4-15-2021

До настання сезону відкритих ніг залишається зовсім небагато, а значить прийшов час взяти пару модних уроків і дізнатися, чим же дизайнери пропонують прикрашати щиколотки цієї весни. Зверніться за посиланням https://brasletik.kiev.ua/braslety-na-nogu, та дізнайтеся більше. На сторінках глянцевих журналів все активніше почав миготіти досить незвичайний і екстравагантний аксесуар анклет-що це таке і як включати його в стильні look розповідаємо далі!

Історія виникнення браслета на щиколотку

Останні fashion-покази кажуть, що цієї весни увага до щиколоток буде прикута як ніколи, а виною тому яскраві ножні прикраси. Всупереч панівним переконанням, аксесуар зовсім не можна назвати новинкою, скоріше, це довгоочікуване нагадування про лихі дев’яності, естетика яких ніяк не може покинути свідомість іменитих дизайнерів і кутюр’є. Тоді подібні деталі образу були на піку популярності: в них хизувалися топові супермоделі, їх надягали на червоні килимові доріжки, а також робили головною деталлю студійних фотозйомок.

Незважаючи на те, що справжній розквіт аксесуара припав на кінець двадцятого століття, перші згадки про нього датуються восьмим століттям до нашої ери. Браслет на ногу допомагав підкреслити високе положення в суспільстві, близькість до знаті. Його активно носили заможні мешканки месопотамії, доповнюючи вишуканими кільцями або ланцюжками.

Пізніше прикраса перекочувало до давньоєгипетських модниць. Представники вищих верств населення вибирали золоті та срібні вироби, інкрустовані дорогоцінним камінням. Простолюдинкам же доводилося задовольнятися мідними і залізними аналогами, практично позбавленими декоративних вставок.

Саме культура стародавнього єгипту наділила аксесуар глибоким сакральним змістом. Вважалося, що він захищає від злих духів, допомагає уникнути псування і пристріту. Іншими словами, виконує функції талісмана, оберега.

Завдяки шовковому шляху мода потрапила в персію, де стала головним атрибутом дамського туалету. Його надягали по урочистих випадках, доповнювали всілякими кільцями і кольє, що оперізують щиколотки.

Інше ставлення до браслетів панувало в індії. Тут вони виступали в якості якоїсь лакмусового папірця-допомагали відрізнити дівчину на виданні від заміжньої дами. Якщо перші носили вироби на щиколотках, то у других вони були з’єднані з кільцем на великому пальці ноги за допомогою тонкого металевого ланцюжка. Примітно, що серед індійських народів такі аксесуари досі не втратили актуальності, оскільки є головною деталлю весільного вбрання нареченої.

Нове прочитання прикраси знайшли в середині двадцятого століття. У 1950-х роках дівчата-підлітки надягали їх, щоб привернути увагу до фактурних бавовняних шкарпеток і гольфів. Через два десятиліття, в революційних сімдесятих, вони доповнилися іменними ініціалами, перетворилися на символ бунтарства і нескорення. Однак популярність їх зберігалася відносно недовго – вже через пару років про них ніхто не згадував.

Повернення легендарних аксесуарів відбулося тільки в середині 1990-х, коли їх почали носити найвпливовіші секс – символи того часу-наомі кемпбелл, сінді кроуфорд і багато інших. Браслети представляли собою складний симбіоз найбільш суперечливих стилів і напрямків, мало походили на ті вироби, що використовували давньоєгипетські та індійські жінки.

Як називається браслет на ногу

Найпоширеніша назва-анклет. Однак в індійській культурі він відомий як пайял. Це вишукана металева прикраса для щиколоток, доповнена дзвінкими бубонцями і дзвіночками. Створює яскраве переливається звучання під час ходьби, воно додає особливого шарму своїй власниці.

Як правильно їх носити

Анклет-досить екстравагантна прикраса, на покупку якого наважиться далеко не кожна жінка. Однак якщо ви все-таки прийняли рішення побалувати себе яскравою аксесуарною новинкою, слід врахувати певні поради та рекомендації щодо її включення в образ.

Перше, про що варто подумати при виборі виробу – відповідність основній стилістиці гардероба. Так, наприклад, якщо вашим улюбленим модним плином виступаєБохо-шик, можете сміливо купувати самі химерні і креативні моделі з великою кількістю декоративних елементів. Органічно вписавшись в образ, вони перетворяться в яскравий і запам’ятовується акцент.