Яке взуття вибрати для початківців бігунів

3-27-2021

Якщо ви тільки починаєте бігати і задаєтеся питанням, яке спортивне спорядження вам знадобиться, основа це кросівки для початківців бігунів! Обрати їх Ви зможете за посиланням ссылке https://extremstyle.ua/ru/catalog/obuv-dlya-bega Пізніше ви зможете подбати про решту спортивного одягу, але варто почати з добре підібраного взуття.

На ринку багато кросівок. Якщо ви тільки починаєте займатися бігом, то спочатку можете відчути себе збитим з пантелику . Всі навколо сурмлять, що правильний вибір взуття-ключ до успіху, і існують десятки, якщо не сотні моделей. Як вибрати з цього багатства відповідні? Почнемо з того, що не існує такої речі, як «краще бігове взуття» . Можливо, друг хвалить одну марку і каже, що ця компанія робить найкраще . Може бути, ви десь читали в рекламі, що модель X — найкраща. Я бігаю з 2003 року і вже перепробував безліч кросівок різних марок і властивостей. Були такі, які я запам’ятав більше, але ніколи не було випадку, щоб взуття тільки однієї конкретної марки завжди була кращою.. Так щодо кросівок для початківців?

Критерії вибору кросівок


Гарне взуття на початку ваших занять бігом дозволить вам уникнути травм і дискомфорту.

Насправді, взуття як для початківця, так і для більш просунутого бігуна не обов’язково повинна сильно відрізнятися! Адже їм обом необхідно зручне спорядження, яке дозволить їм долати наступні кілометри в хорошому стані . Однак, якщо ви дійсно тільки починаєте бігати, варто трохи обмежити свій вибір. Звучить парадоксально, але на практиці все зводиться до того, що новачкові слід уникати крайніх рішень.. Туфлі Різні, з відмінною амортизацією, але при цьому повністю мінімалістичні. Призначений для бігу по пересіченій місцевості або по асфальту. Рекомендую «золоту середину», перевірену в багатьох інших сферах життя — тобто ми не вибираємо взуття з максимальною амортизацією або взуття для природного бігу. Якщо ми бігаємо в поле, ми вибираємо взуття з менш агресивним протектором і т .д. тепер давайте докладніше розглянемо кілька конкретних параметрів, на які варто звернути увагу при виборі перших кросівок.

Вага бігуна — коли справа стосується кросівок для початківців, бігуни часто задають питання, чи підійдуть кросівки X для тих, хто важить X. як правило, чим важче бігун, тим більшу роль відіграє амортизація . Більша вага означає більший тиск і більшу силу (в 2-3 рази більше, ніж Ваша вага!), З якою ваше тіло впливає на суглоби і м’язи. Що при вазі близько 100 кг дає хороший результат. Якщо ці 100 кг ваги — це не м’язи, а жир, і ви багато років не займалися спортом, ваше тіло (гомілковостопний суглоб, Ахіллес, ступні, коліна і т. Д.) буде абсолютно не підготовлено до навантажень, які вам належить їх надіти. Правильно підібране взуття з правильною амортизацією стане буфером між вашою вагою і землею.. І тут давайте плавно перейдемо до наступного популярного пункту, який полягає в питанні «скільки амортизації у взуття?».

Краща ходова частина для новачків
Дізнайтеся, як одягатися для бігу, і скористайтеся знижкою -10% на покупки в Natural Born Runners!

Найчастіше взуття з кращою амортизацією коштує дорожче, ніж взуття з меншою кількістю поролону . І не всі хочуть спочатку витратити 500 або 600 злотих на кросівки, тому Рада «важіть більше, просто вибирайте взуття з кращою амортизацією» не завжди застосуємо. Добре, в ідеальному світі ви вибираєте взуття незалежно від ціни, але що, якщо ви хочете почати з меншої кількості?
Інтенсивність вправи-ще один параметр, який варто враховувати, — це інтенсивність вправ. А у випадку з початківцями бігунами ми більше сконцентруємося на обсязі (кількість кілометрів пробігу під час тренування і кількість тренувань в тиждень — час для швидкості прийде!). Цей параметр в поєднанні з вагою бігуна багато в чому визначає швидкість зносу взуття . Чим більше ви використовуєте взуття, чим довше ви тренуєтеся, тим швидше руйнується амортизуюча піна. Якщо ви тільки починаєте бігати, навіть важите трохи більше, але спочатку ви не будете долати занадто довгі дистанції (скажімо, 3 рази на тиждень, тренування тривають близько 30 хвилин), тоді ви можете піти далі і вибрати більш дешеву модель. з меншою амортизацією. Особливо якщо …
ТИП ПОВЕРХНІ (АСФАЛЬТ АБО ПОВЕРХНЯ) — … особливо якщо ви біжите по м’якому грунту! Це ще один компонент рівняння швидкості зносу гідрокостюмів в кросівках. Вага бігуна + тренувальний об’єм + місцевість, по якій ви бігаєте, = наскільки швидко зношується амортизація . Це три найважливіших фактори, в тому числі і для кросівок для початківців. Варто уникати використання асфальту через більшого впливу, яке супроводжує ущільнення на твердих поверхнях. Пройшовши однакову відстань по асфальту і м’якому грунту, ви відчуєте різницю в втоми ніг, після тренування в лісі вони не будуть такими ущільненими і втомленими.. Якщо ви бігаєте переважно в поле, варто подумати про взуття з легким протектором. Навесні і влітку, тобто зазвичай в суху погоду, асфальтові кросівки з повністю плоским протектором також підійдуть в лісі. Восени і взимку, тобто в цей» вологий » сезон в лісах, ви часто будете стикатися з брудом, тоді кросівки для бездоріжжя будуть кращим вибором. Кросівки з правильною амортизацією дозволять комфортно тренуватися навіть на асфальті.