1-13-2020

Як вибрати ракетку для великого тенісу , звернутися до фахівців raketka.kiev.ua великий вибір, та помірні ціни.
Тенісна ракетка – це основний інвентар для гри у великий теніс. Як зізнаються професійні тенісисти, що саме ракетка багато в чому визначає успіх на корті.
Спочатку варто відповісти на головні питання:

Який у вас рівень гри і фізичної підготовки.
Як часто ви збираєтеся грати/граєте і скільки ви готові заплатити
Правильний вибір ракетки запорука успіху і безпеки.
Вибрати ракетку дитині може допомогти консультант в магазині або тренер в тенісному клубі.
Ракетка не повинна бути важкою для дитини. Важка ракетка може травмувати руку юного спортсмена. Щоб уникнути не сприятливих наслідків варто скористатися не хитрими прийомами при виборі ракетки.
Визначити підходить чи ні ракетка дитині, досить витягнути руку разом з ракеткою вперед і трохи підтримати в такому положенні.
Рука повинна знаходиться в рівному положенні без вигинів, кисть і ракетка без нахилу вниз.
Довжина ракетки визначається декількома способами. 1) виробники ракеток пишуть на дитячих ракетках зростання або вік. 2) Опустити руку з ракеткою по швах, обід ракетки повинен бути біля щиколотки.
Таблиця відповідності зростання до розміру ракетки
1) Якщо ви тільки збираєтеся почати грати в теніс, не варто відразу ж купувати собі найдорожчу і саму професійну ракетку з двох причин: Перше, маленький рівень підготовленості м’язів і суглобів; Друге, ракетка може не відповідати вашому стилю гри.
Що робити?
Купити або взяти в оренду просту алюмінієву ракетку. Визначте що ви хочете розвивати в своїй грі і як вам подобається грати тобто агресивно або несподівано… Бажано щоб ракетка володіла характеристиками сприяють до освоєння тенісної техніки. 102-107 дюймів площа голови, не велика вага.
2) З часом ви почнете відчувати ракетку і будете краще розуміти свої потреби в процесі гри. Проста алюмінієва ракетка не зможе завжди задовольняти ваші наміри в безпеці і ефективності на корті. А ціна визначить те, яку в кінцевому підсумку ракетку ви собі купите. Пам’ятайте! Ціна дорівнює кількості і якості використаних технологій в ракетці.
Вибір рукоятки.
Основне правило говорить, – ручка ракетки повинна лежати комфортно в долоні і бути максимально великою, щоб при обхваті ручки між кінчиками пальців і долонею був зазор в вказівний палець. Якщо ви досі сумніваєтеся то, візьміть дві, три ракетки з різним розміром ручки. Та що найбільше зручна при обхваті, кращий варіант.